Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект "Аграрна політика ЄС"

Команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету – Лариса Левківська, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович,  під керівництвом професора Тетяни Зінчук займатиметься впровадженням освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне протягом 2016–2019 рр.

 «Проект «Аграрна політика ЄС» покликаний сприяти встановленню тісних контактів у сфері міжнародного співробітництва  між викладачами і дослідниками, студентами та науковими колами, державними органами влади та громадянського суспільства, – відзначила під час виступу  у ЖНАЕУ керівник проекту Тетяна Зінчук. –  Основна мета  – отримання, засвоєння та розповсюдження знань щодо еволюційних засад, сучасного стану і перспектив розвитку Спільної аграрної політики ЄС».

У контексті цього Тетяна Зінчук представила колег, спільно з якими реалізовуватиме проект на базі ЖНАЕУ, а також розповіла про історію та  можливості програми Еразмус+ Жан Моне, цільове призначення грантових коштів та географію учасників, куди входить 700 університетів із 60 країн світу.

Присутній на заході начальник відділу міжнародного співробітництва ЖНАЕУ Павло Поплавський поінформував про  актуальні міжнародні проекти, які передбачають стажування студентів і викладачів за кордоном, а також закликав всіляко сприяти впровадженню в університеті проекту «Аграрна політика ЄС».

Перший проректор, проректор з навчальної роботи ЖНАЕУ Юзеф Цаль-Цалко  розповів про організаційне забезпечення реалізації проекту «Аграрна політика ЄС» в навчальному процесі Житомирського національного агроекологічного університету, акцентуючи увагу також на основних аспектах, проблемах і полі для діяльності у контексті реалій українського аграрного сектора.

До слова, проект «Аграрна політика ЄС» від програми Еразмус+ Жан Моне Модуль, включає 5 освітніх курсів по 20–24 год. кожен: «ЄС від витоків до стратегії «Європа 2020», «САП ЄС: досвід та сучасна модель», «Політика сільського досвіду ЄС», «Агробізнес ЄС», «Екологічне сільське господарство ЄС». Про структуру цих курсів, мотивацію і набір компетентностей, які вони сформують у слухачів, під час презентації проекту «Аграрна політика ЄС» розповіли лектори.

 

Презентація проекту «Аграрна політика ЄС» була висвітлена в багатьох ЗМІ:

https://www.youtube.com/watch?v=jd89065oEUc

http://www.znau.edu.ua/tidings/top-news/u-zhnaeu-prezentuvali-proekt-agrarna-politika-es-u-ramkakh-programi-erazmus-zhan-mone

http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini-oblastej/2016/12/19/u-zhnaeu-prezentuvali-proekt-%C2%ABagrarna-politika-es%C2%BB-u-mezhax-programi-erazmus-zhan-mone/

http://www.agroosvita.com/node/7732

http://pedpresa.ua/175539-u-zhnaeu-prezentuvaly-proekt-agrarna-polityka-yes-u-mezhah-programy-erazmus-zhan-mone.html

http://ukrmedia.center/articles/sogodni_u_zhitomiri_prezentuyut_proekt_programi_erazmus_zhan_mone_modul_agrarna_politika_yevropejskogo_soyuzu-96861.html