Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект "Аграрна політика ЄС"

З вересня 2018 р. стартував 3-й етап реалізації проекту Еразмус+ Жан Моне Модуль "Аграрна політика ЄС" в Житомирському національному агроекологічному університеті.  Слухачами модулю стали магістри першого та другого курсів різних спеціальностей ЖНАЕУ.

18 травня 2018 р. за ініціативи кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, спільно зі студентами та бібліотекою ЖНАЕУ в університеті відбувся захід, присвячений Дню Європи. У країнах Європейського Союзу цей день став символом початку нового, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах миру, солідарності, демократії, добробуту людей і верховенства права.

В Житомирському національному агроекологічному університеті продовжують реалізувати освітній проект «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне Модуль. Його учасниками та слухачами є магістри різних спеціальностей ЖНАЕУ.

В червні 2017 р. Олегом Скиданом, ректором  Житомирського національного агроекологічного університету, були відзначені кращі учасники та слухачі освітнього курсу «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне Модуль. Таким студентам було вручено сертифікати, що свідчать про успішне засвоєння курсу «Аграрна політика ЄС». Студентів привітали також керівник проекту Тетяна Зінчук та його виконавці – Лариса Левківська, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович.