Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект "Аграрна політика ЄС"
Четвер, травня 02, 2019
INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL CONFERENCE «EUROPEAN LESSONS OF AGRICULTURAL POLICY FOR UKRAINE»
Середа, жовтня 10, 2018
З вересня 2018 р. стартував 3-й етап реалізації проекту Еразмус+ Жан Моне Модуль "Аграрна політика ЄС" в Житомирському національному агроекологічному університеті. Слухачами модулю стали магістри першого та другого курсів різних спеціальностей ЖНАЕУ.
Четвер, травня 31, 2018
18 травня 2018 р. за ініціативи кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, спільно зі студентами та бібліотекою ЖНАЕУ в університеті відбувся захід, присвячений Дню Європи. У країнах Європейського Союзу цей день став символом початку нового, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах миру, солідарності, демократії, добробуту людей і верховенства права.
П'ятниця, березня 30, 2018
В Житомирському національному агроекологічному університеті продовжують реалізувати освітній проект «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне Модуль. Його учасниками та слухачами є магістри різних спеціальностей ЖНАЕУ.
П'ятниця, червня 30, 2017
В червні 2017 р. Олегом Скиданом, ректором Житомирського національного агроекологічного університету, були відзначені кращі учасники та слухачі освітнього курсу «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне Модуль. Таким студентам було вручено сертифікати, що свідчать про успішне засвоєння курсу «Аграрна політика ЄС». Студентів привітали також керівник проекту Тетяна Зінчук та його виконавці – Лариса Левківська, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович.